KATEGORIJAS

Piegāde

1.  Preču saņemšana teleserviss.lv birojā: (Robežu iela - 46, Rīgā, darba dienās no 10.00 - 18.00, sestdienās no 11.00 - 17.00)

     

            ​SAŅEMŠANA 1-3 DARBA DIENU LAIKĀ (JA PRECE IR PIEEJAMA) KOPŠ PASŪTĪJUMA VEIKŠANAS - BEZ MAKSAS!

 

2. OMNIVA PIEGĀDE - NO 4 EUR

3. Piegāde ar kurjeru Rīgā - 4 EUR

 

PREČU PIEGĀDES NOTEIKUMI


Pirms sākt preces pasūtīšanu, lūdzam rūpīgi izlasīt preces piegādes noteikumus.

 

  • Preces piegādes (izsniegšanas) brīdī ir jāveic preces ārējā iepakojuma izvērtēšana preces piegādātāja (izsniedzēja) klātbūtnē.
  • Parakstoties uz preces piegādātāja (izsniedzēja) skanēšanas ierīces un/vai līguma un/vai akta preces saņēmējam ir jāapliecina, ka prece piegādāta ar nebojātu ārējo iepakojumu.
  • Ja preces saņēmējs būs norādījis uz ārējā iepakojuma bojājumu, piegādātājs (izsniedzējs) piegādes (izsniegšanas) brīdī sastādīs bojājumu aktu un, piegādātās preces bojājumu fakts konstatēšanas brīdī saņēmēja klātbūtnē tiks novērtēts, kā arī uzreiz tiks pārbaudīts, vai ir bojāts arī sūtījuma saturs. Iegūtā informācija tiks atzīmēta bojājumu aktā.
  • Ja preces saņēmējs preces piegādes (izsniegšanas) brīdī nebūs novērtējis preces un tās iesaiņojuma ārējo izskatu, bet būs parakstījies par preces kvalitatīvu piegādi, vēlāk iesniegtās preces iepakojuma un /vai satura bojājumu fotogrāfijas netiks uzskatītas par pietiekamu pierādījumu pamatu tam, ka bojājums radies piegādātāja (izsniedzēja) apstrādes laikā un piegādātāja (izsniedzēja) atbildība netiks tik viennozīmīgi akceptēta.

 

Loading...