Google Translate
KATEGORIJAS
DARBA LAIKS

Pr.—Pk.: 10:00-18:00

S:            Brīvdiena
Sv.:          Brīvdiena

Tel.:     +371 27736692

Adrese: Robežu iela 46, Rīga, LV-1004, birojs Nr. 105

Cena

GBIC Moduļi

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
ROLINE SFP 100Base-FX, Multimode, 2km pēc pasūt. 2-3 d.
Mini GBIC-Modul SX/LC: The maximum cable length for the fibre optic cable is 220 m (62.5/125 µm fibr..
69,35€
#{message}
#{time_ago}
Loading...